Wirtualny spacer po Twojej nieruchomości

Skan 3D to interaktywny obraz nieruchomości. Pozwala klientowi na poczucie
rzeczywistych odległości i przestrzeni, bez wychodzenia z domu.

Wirtualny spacer – co to takiego?

Wirtualny spacer to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na precyzyjne przedstawienie wnętrza nieruchomości. Zarówno panoramy sferyczne jak i wirtualne spacery to nasza specjalność. Rewolucyjna technologia, którą stosujemy pozwala na uzyskanie efektu interaktywnego spaceru w wysokiej rozdzielczości 4K.

Po wykonanym zleceniu nasi Klienci otrzymują 10 zdjęć HD, które mogą wykorzystać w internecie oraz widok 3D z mapą izometryczną i mapą 2D. Link do panoramy można zamieścić na swojej stronie lub dodać do ogłoszenia z ofertą. Firmom oferujemy również publikację skanu w usługach Google Street View oraz w wizytówce firmy w Google.

Dla kogo jest przeznaczony wirtualny spacer?
Skan 3D najczęściej jest wybierany przez agencje nieruchomości, które mogą przedstawić oferowany lokal w innowacyjny i zwracający uwagę klientów sposób. Jest również dobrym rozwiązaniem dla restauratorów czy właścicieli hoteli, którym zależy na szczegółowym zaprezentowaniu obiektu. Ze skanu często korzystają także salony meblowe, branża usługowa czy dealerzy samochodowi.
Jak przygotować nieruchomość do wykonania skanu?

Skanowanie nie jest inwazyjne i trwa około godziny. Panoramę wykonujemy w jeden dzień roboczy. Umieszczamy ją na serwerze, gdzie jest dostępna przez rok od momentu dodania. Spacer 3D można obejrzeć za pomocą smartfona, komputera czy tabletu.

Ile to kosztuje?

Wykonanie skanu 3D to koszt już 519 złotych netto za zeskanowanie 100m2 powierzchni.
Większy metraż wyceniamy indywidualnie. Na terenie Warszawy i okolic nie pobieramy opłaty za dojazd do Klientów.

Przykładowe zdjęcia HD z modelu
spacer 3D po mieszkaniu - Home Leaders