Szczegóły oferty

Dom – Sprzedaż, Stasi Las
177.1 M2, 1 416 800 PLN (8 000 PLN/M2)
 
Witam.

Mam do zaoferowania na sprzedaż wolnostojący dom z garażem położony w gminie Serock. Powierzchni zabudowy wynosi 171.1 metrów, powierzchnia ogólna to 157,4 metrów. Dom jest położony na działce 1000 metrowej.

W domu znajduje się:
– przestronny salon
– kuchnia
– cztery sypialnie, z czego w dwóch są garderoby
– dwie łazienki
– oddzielna toaleta

Fundamenty betonowe, ściany i ścianki wykonano z bloczków Ytong, strop nad parterem żelbetowy monolityczny, schody wewnętrzne żelbetowe monolityczne, taras betonowy na gruncie, dach drewniany wielospadowy pokryty blachodachówką, obróbki dachu z blachy powlekanej.

Dom ogrzewany jest z pieca gazowego, zbiornik o pojemności 2700 litrów wkopany w ziemię. Można również używać kominka do ogrzewania domu.
Możliwość podłączenia kanalizacji miejskiej.

Zapraszam na prezentację nieruchomości

Ogłoszenie ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego); nie stanowi natomiast oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego).

Osoba do kontaktu:

 
SLB WARSZAWA-WOLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

kamil@marciszewski.info

48533181888

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
 
 

 

Home Leaders jest częścią grupy KMH

Copyright 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: bagelo